433MHz AC220V 2 Relé Prijímač+RF Vysielač Bezdrôtového Diaľkového Ovládania Spínača pre Garážové brány Motor Vpred, Vzad Projektor

€6.55

Pridať do obľúbených

Popis produktu


433MHz AC220V Relé Prijímač Diaľkový ovládač pre Garážové Motorových Projektor Opony

OOTDTY

Prehľad

Bezdrôtový prijímač radič, a tri tlačidlo diaľkové ovládanie, navrhnuté a vyrobené našou spoločnosťou sú komplet bezdrôtový digitálny inteligentné diaľkové ovládanie komponentov, ktorý sa používa hlavne na kontrolu vpred a cúvanie a otáčanie motory na STRIEDAVÝ prúd (napr. projekčné plátno, elektrické záclony, elektrické ramienka). , garážové brány, zaťahovacie dvere, atď.), môžete použiť zariadenia, ktoré majú byť kontrolované na dosiahnutie motor je pozitívne a negatívne, alebo zapnutie a vypnutie konverzie, na dosiahnutie drôtových a bezdrôtových kompatibility.

Prijímanie regulátor má vlastnosti vysoká dôvernosť informácií, veľké skladovacie kapacity, stabilný výkon a nízku spotrebu energie, je vhodné použiť, a nie je potrebné prijať tradičné jumper alebo kód prepínanie kódovania, a len potrebuje na prenos bezdrôtového signálu prenášaného prostredníctvom diaľkového ovládača na prijímacie kontroly.Zariadenie môže byť použité pre prijímanie a ukladanie.Každý príjem ovládač je možné uložiť viacero vysielačov (remote radiče).Ak sa naučili diaľkový ovládač je stratené počas používania, je len potrebné vymazať údaje, ktoré máte uložené v prijímajúcom radič, a stratený diaľkový ovládač nebude môcť prijímanie kontrolór vykonáva diaľkové ovládanie.Ak chcete znova získať práva na používanie, musí sa znovu naučil po majiteľ ju používať.To eliminuje obavy majiteľa, keď diaľkový ovládač je stratená, a poskytuje pohodlie pre pridanie nového diaľkového ovládača.

Funkcie:

Podpora inching prevádzky.Garážové brány ovládanie, premietacie záves ovládanie, diaľkové ovládanie opony, omietky stroj a iných oblastiach, ktoré majú výhody jednoduchá inštalácia, jednoduché ovládanie, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Viac vzdialenej regulátory môžu byť naučil, a všetky kľúče každý diaľkový ovládač môže sa naučil.Jeden diaľkový ovládač môže ovládať viac prepínačov alebo viac vzdialených radiče môže ovládať jeden vypínač.Jedného tlačidla diaľkového ovládača je self-locking prepínač.

Na uľahčenie používania zákazníkov, tento ovládač je možné výstup suchý kontakt signál a žiť výstup.Jednoduchá obsluha, flexibilné a ľubovoľnej kombinácii.

Používa sa predovšetkým v oblasti lampy, elektrické dvere, okná, zdvíhacie zariadenia, výťahu kontroly a bezpečnostného priemyslu.

Špecifikácie:

Pracovné napätie: AC220±10%

Pracovná teplota: -25℃~+75℃

Pracovná frekvencia: 433MHz

Zaťaženie výkon: ≤500W

Príjem citlivosť: ≥-95dB

Diaľkové ovládanie vzdialenosť: 100-500 m (otvorený priestor)

Zúčtovanie metóda:

Po zabezpečiť, že napájací kábel je správne pripojený, power-na LED bude svietiť.Stlačte tlačidlo "STOP" tlačidlo, a nebudete ho uvoľnite.Počkajte, kým LED dióda blikne dvakrát.Zúčtovanie je kompletný.

Vyučovacie metódy: Najprv vymazať kód, potom stlačte tlačidlo "UP" alebo tlačidlo "DOWN" tlačidlo, stlačte jedno z tlačidiel na diaľkovom ovládači v rovnakom čase, počkajte, kým LED kontrolka bliká 5 krát a vzdelávanie je ukončené.

Poznámka: "UP" a "DOWN" kľúče sú samostatné učenie.

Buďte opatrní:

1. Na spodnej platni je nabitá.Nedotýkajte sa po zapnutí.

2. Ak motor nepracuje po inštalácii si môžete vymieňať smere riadku.

Balenie:

1 x 2 KANÁLY, Diaľkové Ovládanie Spínača

1 x Diaľkové Ovládanie

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Kanál 1
Podpora APLIKÁCIÍ Áno
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky XINYUANSHUNTONG
Bezdrôtová Komunikácia IR
Použitie Elektrické Dvere
Pôvod CN(Pôvodu)
Frekvencia 433 MHz
Číslo Modelu 2 Diaľkové Ovládanie Spínača

Súvisiace produkty