Doručenie Zdarma.CM603 nový, originálny LCD čip QFN

€15.36

Pridať do obľúbených

Popis produktu


O Preprave:

Za normálnych okolností popoludní o 16:30 Fotografoval pred tovar budeme bezodkladne zaistiť deň vydania, V prípade, že je na sklade alebo iné osobitné okolnosti, Budeme prvý krát, aby vás kontaktovať. 16:30 po Poradí, v Závislosti na čase dňa.

Express pick-up čas je zvyčajne okolo 18:00 (Celý deň dodávky len Express group Napíšte, malé miesto v žiadnom prípade. )pre SF najmä naliehavú vec, ktorú môže len problém okolo 6:00 , ako sa nemôžem dočkať, prosím, nie nájsť iný domov, nechceme prijať naliehavé! ! !

Poznámka: Všetky express všeobecne Kontroly vstupu omeškania spôsobené stránky a vzdialenosti, Zvyčajne v ten istý deň budú zobrazené Napísať 5-6 bodov 9-10 bodov, prosím, nie sú zle 9-10 hodín vlasy kusov.

◆ Elektronických komponentov Služby: malý obchod predáva pár elektronické komponenty nie sú zodpovední za údržbu alebo ladenie výsledky kupujúcich.Kupujúci nie elektrické prístroje opraviť, alebo ak váš DIY úspech ako štandard kvality, ktoré vezmite prosím na vedomie, že kupujúcim, kupujúci znáša všetky prepravné a späť a pri generovaní vrátiť. (Pre návrat poštovné kupujúci nesúhlasí s ostatnými priateľmi, môžete nájsť nový domov nákup, sme tiež veľmi neochotný k poklesu ......)

Po ◆ expresného doručenia, prosím, vybalenie kontroly opätovne prihlásiť.Pretože v niektorých oblastiach kuriér prevzatia nie nie vybalenie, ale aj prvé znamenie, ale keď kuriér povrchu vybalenie prijímanie, raz nedostatok poškodenia, prosím, ihneď odmietol a nechal kuriérom na podpísanie popis, podľa expresné objednávky ihneď telefón odosielateľa, ak chcete kontaktovať jej vlastníka, majiteľa zaoberať, keď znamení, ako položky lossless chýba, po zodpovednosti budú podporované aj kupujúcich (v prípade podpísaná v mene priatelia, priatelia si môžu objednať).

Prosím, pre vaše webové stránky, kúpiť poistenie, Prosím, kupujte 0.5 yuan nákladnej Poistenie!Pri nákupe tovaru, prosím, nákup vrátiť prepravné poistenie.

Keďže výnosy nákladnej generované všetky poisťovne medveď!

Tento návrat poštovné poistenia len 0.5 yuan -0.8 juanov !Tak kupujúci priateľov, aby sa aktívne kúpiť!

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Napätie 0
Použitie Všeobecné účely
Zdroj Napájania AC
Teória 0
Chrániť Funkcia 0
Číslo Modelu 0

Súvisiace produkty