Nová ponuka 3KS/set stene videl tool kit 1PC stene diera videl 65*72*M22 s 1pc SDS-PLUS predĺženie tyče 330 mm with1pc strednej vŕtačka

€29.79

Pridať do obľúbených

Popis produktu


Procut popis:

Položky: 3KS/SET stene diera píly nastaviť

1. 1pcs vysokej kvality na steny otváracie karbidu sklopiť otvor videl. 65*72*M22mm

2. 1pc SDS-PLUS predĺženie tyče 350 mm . (Ak potrebujete štyri hollow square typ predĺženie tyče,prosím, na vedomie)

3. 1pc strednej vrtáka Aplikácie: byť použité na elektrické kladivo stroj pre otvorenie vzduchu podmienené otvor v tehlovej steny, otvory rúry, atď.

Upozornenie: prosím, najprv vyvŕtajte 8mm diera v stene pred použitím zariadenia do centrálneho otvoru, potom použite stene otvor, aby sa zabránilo centre vrtné tyče spojené nadmerná sila predčasné uvoľnenie

Súvisiace Výrobky:

Produkty Zobraziť:

Ako pracovať, ako tieto kroky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, sprostredkovanie, poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné.Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru .Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu.Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami.Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo.Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Číslo Modelu VD - FE-301-65mm3PCS
Použitie Muriva, Vŕtanie
DIY Dodávky Obklady
Druh Centrum Vrtáka
Materiál Karbid Volfrámu
QTY 3KS
Aplikácia pre steny tehla otvor otvor
Speification 1PC diera 65mm videl;1pc 330 mm predĺženie tyče,1pc strednej vrtáka
Dĺžka 72-330 mm
Názov Značky NoEnName_Null
produkt steny dieru videl sady

Súvisiace produkty