Komerčné V-S2+11 komerčné vyprážané zmrzlina stroj s 11 ovocie nádrže

€903.90

Pridať do obľúbených

predaj

Popis produktu


Komerčné V-S2+11 komerčné vyprážané zmrzlina stroj s 11 ovocie nádrže Úvod Thajska vyprážané zmrzlina roll stroj Názov Vyprážané zmrzlina roll stroj Aplikácia nových vyprážané zmrzlina stroj je disaccustomed miešania ice maker, ktorý je nielen vďaka smoothie a vyprážané jogurt, ale aj Thajsko štýl vyprážané zmrzlina roll.Okrem toho, môžete tiež pridať niektoré dekorácie,ako ovocie, oriešky,sladkosti,sušienky,atď do neho tak, že si perfektný zmrzlinu, ktorá zabezpečuje chute rôznych ľudí.Katalóg pre všetky modely by byť voliteľný, ak budete kontaktovať s Eileen Zhou!

Funkcie Thajsko vyprážané zmrzlina roll stroj

O našich stroj, prosím, láskavo poznámka: 1. Kompresor: Panasonic kompresor s životného prostredia R410A freón. 2. Teplota: pod kontrolou nový štýl dotykový displej tlačidlo, najnižšia by mohol byť -40 stupňov. 3. Materiál: vyrobený pre potravinársky 304 nerezovej ocele, viac odolné a ľahké čistenie. 4. Odmrazovanie: podľa pedál, pohodlnejšie. 5. Záruka na 1 rok, servis pre život dlhý. 6. Napätie by mohlo byť upravený podľa vašich požiadaviek! 7. Všetky prispôsobenia sa prevoditeľné! 8. Ak potrebujete tento stroj je dodávaný prostredníctvom DHL alebo leteckej spoločnosti, že freóny vo vnútri je potrebné čerpať z vopred! 9. Všetky druhy modelov, ktoré by boli k dispozícii, pls kontaktujte prosím s Iris, ak máte nejaký problém! 10. Video recept, & anglický manuál by byť k dispozícii, ak si kontakt s Eileen Zhou! :)

Parametre Thajsko vyprážané zmrzlina roll stroj Položka Dvojitých hranatých panvici s 11 polevou nádrže vyprážané zmrzlina roll stroj Model AT-S2+11 Napätie 110/220V na mieru Priemer pan 45 cm Výkon 2800W Stroj veľkosť 1330*870*970mm Váhe 135kg Počet kompresor 2 Značku kompresor Panasonic Strane piky sú vybavené 6 ks

Fotky z Thajska vyprážané zmrzlina roll stroj

Balíky z Thajska vyprážané zmrzlina roll stroj

Spätná väzba z Thajska vyprážané zmrzlina roll stroj

Tipy od predávajúceho Thajska vyprážané zmrzlina roll stroj 1.

Ak sa rozhodnete zásielky express alebo lietadlo, chladiace bude odstránený pred odoslaním, pretože to je zakázané podľa leteckej spoločnosti.

Takže musíte vyplniť chladivo pred použitím, viac detailov, budeme vás informovať, akonáhle ste dostali stroj. 2.

Po dlhej dobe prepravy, chladiace refluxing alebo podobné situácie nevyhnutne sa stalo.Po obdržaní stroj, prosím, dať nový stroj plochou na podlahe 12 hodín pred použitím. 3.

Kupujúci by mal skontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne TNT / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO kontaktujte sa s nami do 24 hodín. 4.

Naša ponuka je zadarmo doprava po mori, ktoré je založené na CNF obchodných podmienok!Po stroj príde do prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port miestne poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect) pred vyzdvihnutie tovaru.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Chladivo r410a
Výkon (W) Dvetisíc osemsto
Veľkosť 1330*870*970mm
Názov Značky KOAL
Napätie 220V 110v 50HZ/60HZ
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE
Moc 2800w
Druh Self-Chladenie
Kapacita (Kvart) 150ml
Spôsob dopravy letecky alebo po mori (CFR)
Charakteristika dvojité hranaté panvici s 11 polevou nádrže
Kapacita 500 ml
Výroba 12-15 L/H
Číslo Modelu RLF-2D11B
Pan priemer 450MM
Názov Položky vyprážané zmrzlina roll stroj
hmotnosť 135 kg

Súvisiace produkty