2019+ Q2 32 farby Interiéru Vozidla Atmosféru Svetlá Pre Audi Q2 Upgrade Interiér LED Dekoratívne Pre tuning auta Príslušenstvo

€290.64

Pridať do obľúbených

Auto Svetlá

Popis produktu


2019+ Q2 32 farby Interiéru Vozidla Atmosféru Svetlá Pre Audi Q2 Upgrade Interiér LED Dekoratívne Pre tuning auta Príslušenstvo

Vhodné auto:

Audi Q2 vnútornej štruktúry každý model je iný.Pre presné rozsudok, prosím, poskytujú obrázky vo vnútri a mimo auta.Pre viac modelov, kontaktujte náš on-line služieb zákazníkom.My vám radi pomôžeme.

Sú vám stále k poškodeniu vášho originálneho auto s nízkymi dekoratívne osvetlenie?

Naše dekoratívne atmosféru svetlá použiť špeciálne dokovacej zásuvky, ktorá nie je škoda originálne auto, elektroinštalácie a záruky.

MINI ovládací panel prispôsobenie, ovládanie obrazovky nastavenia.

Svetlá zoznamu:

17 svetlá 17 svetlá (4 dvere, rukoväť svetlá*4, obrys osvetlenie*4, úložný box svetlá*4, 4 nohy zásuvky svietidlá, 1 sedlo svetlo, 1 co-pilot light) konfigurácie každého modelu je iné, uveďte, prosím, model a v strede obrazovky a dvere trim obrázok služieb zákazníkom.

Audi Q2

32 farby,17 svetlá.

1.O Colné Daň a Dani: Dovozných ciel a daní sú kupujúceho zodpovednosti.Prosím, uvedomte si, že.Ak Máte špecifické požiadavky , Prosím informujte nás zanechal nám správy v objednávke. 2.O Zásielke: Budeme nahrať logistiky poznámka číslo a poslať balík do 48 hodín. 3. O inštaláciu: Po obdržaní balíka, kontaktujte, prosím, on-line služby zákazníkom ak chcete odoslať inštaláciu video odkaz. 4.O kvalite a nám : obchod sídli v Číne na 10 rokov.To je zmluvne dodávateľ viac ako 30 4S obchodov v Číne.Produkty sú garantované na 1 rok!

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Externé Testovanie Certifikácia CE
Názov Modelu Okolité svetlo pre Audi
Druh Materiálu ABS
Položka Výška 5cm
Položka Dĺžka 60cm
Položka Druh Interiérové Lišty
Položka Šírka 20cm
Vhodný rok 2019+
Veľkosť 45cm
Farba 32 Farby
Inštalácia Plug&Play
Vhodné Auto audi q2
Názov Značky EUSION
Položka vážiť 2 kg
Fungovať vždy Auto Zábava
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty