1 Ks Magnetický Velvet Tabule Krieda Gumu 112X55mm

€4.96

Pridať do obľúbených

Popis produktu


1 Ks Magnetický Velvet Tabule Krieda Gumu 112X55mm

Popis

Prosím, láskavo kontaktujte nás pokiaľ máte akýkoľvek problém.

Platby

Akceptujeme iba platbu.

Non-platba spor bude otvorený, ak je celá platba nie je prijatá po uplynutí 14 dní aukcie.Dodanie podrobnosti

Tovar vám bude odoslaný do 2 pracovných dní po plnej úhrade.Mali by ste prijímať položky v priebehu 2 týždňov.Napíšte nám, ak nechcete prijímať položky po 21 pracovných po úplnom zaplatení odoslané.

Sme iba lode s povolením na adresu uvedenú v platbu.Prosím, uistite sa, že platba adresa je správna.Akékoľvek non-prijaté položky spôsobené adresa neplatná zaevidovaný nie sú v našej vrátenie peňazí alebo výmenu politiky.

Notifikačný e-mail odoslanie, bude odoslaný kupujúcemu po položka je vyslaný.Pošlite nám e-mail, ak nechcete dostávať náš e-mail po 5 dni plné platba odoslaná.Podmienky predaja

Vaša cenová ponuka je zmluva - Miesto cenovej ponuky, iba ak ste vážne o kúpe tovaru.Ak ste víťazný uchádzač, budete vstupovať do právne biding zmluvy na kúpu danej položky.Ak platba nie je prijatá do 7 dní, položky môžu byť ponúkané na ďalšiu najvyššiu ponuku alebo relisted u predávajúceho podľa svojho uváženia.

DPH (Daň z Pridanej Hodnoty) je kupujúceho zodpovednosti.Avšak, budeme sa snažiť minimalizovať.O nás

Sme profesionálne Predávajúceho,a byť zapojené v ELEKTRICKEJ,PHEUMATIC,AUTOMATIZÁCIU,STROJE ATĎ nad 25years.

Veľkoobchod a maloobchod accessiories tiež poskytujeme kompletné riešenia pre diffcult problémy v týchto obchodných rozsahu.Obráťte sa na nás Akékoľvek Otázky,prosím napíšte poznámku do správy,vaše otázky budú zodpovedané v rámci 24 hodín.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Súvisiace produkty