Nordic luzes de teto led panel svetlá obývacia izba dekorácie Posteli Hliníkové Obývacia Izba stropné svetlo stropné ventilátory svetlá

€78.06

Pridať do obľúbených

Popis produktu


Ďakujeme vám za vašu pozornosť a lásku.Budeme úprimne ponúkame vám vysoko kvalitné a cenovo dostupné výrobky a služby, dúfal, že sa vám priniesť uspokojivé a príjemné online nakupovanie skúsenosti.

Aby sa zabránilo zbytočné problémy a nedorozumenia v procese nákupu lampy, prosím, prečítať a pochopiť naše predaj výrobkov pravidlá pozorne pred nákupom.Ak máte akékoľvek otázky, prosím, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis.Zákaznícky servis bude pacient, a poskytne vám podrobné odpovede.

Obrázok streľba

Obrazy, lampy a svietidlá sa predávajú berú v naturáliách.V dôsledku rôznych faktorov, ako napríklad fotografické zariadenia, technológie, uhol, svetlo a obrazovka počítača, niektoré farebné rozdiely môžu byť spôsobené v obrázkoch.Prosím, buďte opatrní, ak nemôžete prijať, farebný rozdiel problém.Vezmite prosím na vedomie, že takéto transakcie spory nemôžu byť použité ako dôvod pre vrátenie tovaru.

dodacia lehota

Kupujúci doručí tovar do 72 hodín po zaplatení.Zvláštne okolnosti (právne sviatky, prispôsobené produkty a out-of-skladom horúce produkty) môže viesť k oneskorené doručenie.Preto sa, prosím, obráťte na predajcu našej továrni, či výrobok je k dispozícii pred prijatím zákazky, tak ako nie odkladu vaše dekorácie obdobie.Ďakujem.

Poškodený Reedícia

Hoci balenia našich výrobkov sú veľmi silné, vzhľadom na dodanie tretím stranám pre diaľkovú prepravu a distribúciu, existujú určité riziká, a je nevyhnutné stlačiť lampy, najmä lampshades z sklenené výrobky, ak zistíte, že tienidlo alebo príslušenstvo sú poškodené po prijatí tovaru, ihneď nás prosím kontaktujte a poskytnúť fotografie poškodené príslušenstvo.Pošleme dodané príslušenstvo sa na vás.

Budeme zodpovední za naše služby a produkty.Budeme vám dať uspokojivé odpovede na všetky primerané otázky.Ak vzniknú problémy, ešte stále sme ochotní riešiť.

Ak máme viac pokoj, úprimnosť a tolerancia k sebe, by sme sa mali snažiť myslieť inak a verím, že každý problém bude vyriešený.

Nákladná popis

Kupujúci si môže vybrať dva spôsoby platby: platba vopred alebo odstúpenie od zmluvy.Odpoveď: platba vopred znamená, že po kupujúci a predávajúci potvrdí poštovné, kupujúci prvý zaplatí poštovné na našej továrni, ktorá bude zbierať poštovné a zaplatiť ju vyjadriť spoločnosť.B: platba vopred znamená, že kupujúci priamo vyplatená express spoločnosti, ak je tovar dodaný.

Spôsob platby

Dôrazne odporúčame, Alipay transakcie.Uisťujeme vás.Užívatelia, ktorí nemôžu používať Alipay kontaktujte náš banky o zaplatení.

Doprava pokyny

Vo všeobecnosti existujú dva spôsoby, ako dodať tovar: logistika a expresné dodávky.

Odpoveď: výhodou logistika je, aby zasielateľ je lacné, ale nevýhodou je, že čas je trochu pomalšie, a budete musieť vyzdvihnúť si tovar v nákladnej dvore sami; logistiky bude oznámené telefonicky keď tovar príde.Prosím vyzvať kupujúceho na jasné, dodaciu adresu a telefónne číslo, potom sa príjemca občiansky preukaz vyzdvihnúť tovar.

B: expresné doručenie má výhody rýchlu prepravu a dvere-na-dvere dodávky, zatiaľ čo nevýhodou je, že zasielateľ je pomerne drahé.Preto, ak doručenie nie je naliehavé, je všeobecne sa odporúča, ak chcete odoslať logistiky.V zásade, expresné je dodaný na dvere (ak nie je v rozsahu dodávky)

po-predajný servis

naše pôvodné sľuby: trojročná záruka.Od dátumu nákupu, ak výrobok má elektrické zlyhanie problémy pri normálnom používaní, môže získať tri roky záručný servis (okrem zdroja svetla), a rozsah záruky je obmedzená na opravu alebo výmenu vadných častí.

Nemôžete vychutnať záručný servis za nasledujúcich okolností:

A. škody spôsobené nesprávnym použitím a inštaláciou napájací zdroj;

B. Poškodenia spôsobené nesprávnym používaním alebo nesprávnou opravou alebo modifikáciou.

C. Škody spôsobené nesprávne alebo nešetrným používaním nevhodného príslušenstva.

D. Škodu spôsobenú iné nehody.

Lampa inštalácia

Teplé Tip: všetky lampy a svietidlá z našej továrne sú pripojené s hotový výrobok omietkami.Žiarivky a svietidlá patria elektrických výrobkov.Ak chcete zabezpečiť, aby sa, prosím, prenájom profesionálnych elektrikárov, aby sa sprievodca inštaláciou lampy a svietidlá!!!

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Aplikácia Kúpeľňa
Napätie 220V
Je Stmievateľné No
Záruka 1
Zdroj Napájania AC
Počet svetelných zdrojov > 20
Použitie DOVOLENKA
Je To Inteligentné Zariadenie No
Je Žiarovky Zahrnuté Áno
Povrch Leštenie
Certifikácia CCC
Inštalácia Štýl Svietidlá
Základný Typ ŽIADNE
Zdroj Svetla LED Žiarovky
Funkcie 2
Prepnúť Typ ŽIADNE
Materiál Drevo
Materiál Telesa PVC
Štýl Moderné
Osvetlenie Priestoru 10-15square metrov
Farba orange
Technics Kované
Číslo Modelu 2
Názov Značky DEEVOLPO

Súvisiace produkty