Hlboké cyklus lifepo4 24v 100ah/200ah lítium-iónová batéria pre marine/karavan/camping auto/karavanu/rv

€829.57

Pridať do obľúbených

Nástroje

Popis produktu


Popis výrobku Model LP-4S400E LP-4S600E LP-4S120E Normálnom Napätí 12.8 V 12.8 V 12.8 V Normálnej Kapacity 40Ah 60Ah 120Ah Poplatok-Cut-Off Napätie 14.6 V 14.6 V 14.6 V nabíjacieho Prúdu 5-8A 8-10A 10-20A Konštantný Discharger Prúd 30A 30A 30A Batérie Bývanie Pevného/Plastové puzdro s vnútorným BMS Pevného/Plastové puzdro s vnútorným BMS Pevného/plastové puzdro s vnútorným BMS LED N/A indikátor LED/ SMbus LED/SMbus Batérie Porovnanie :

1) Menšie veľkosti, zvyčajne 1/3 rovnako veľké ako konvenčné SLA batérie;

2) ľahšiu váhu, obvykle 1/3, ako konvenčné SLA batérie;

3) Dlhší cyklus-život, SLA batérie je o 300cycles zatiaľ čo LiFePO4 batérie je možné 2000 cyklov alebo viac;

4) Dobrý výkon v hlbokému vybitiu,LiFePO4 batérie môže byť 100%DOD, zatiaľ čo SLA batérie je 60%∼70%DOD,čo znamená, LiFePO4 batérie bude potrebovať menej kapacity v rovnakom stave;

5) Úplne ekologická Podrobné Images

♣ Elektrický pohon aplikácie: štartovania motora batérie, Pomalé Rýchlosti Vozidla; duševného roboty; elektrické bicykle/motocykel/scooter; golfový vozík/vozíkov/ vyhliadkové auto, náradie.

♣ Skladovanie energie: slnečná energia a veterná energia systému; mesto zapnutie/vypnutie mriežky; spoločenstva a rodiny, RV Karavany, Námornej jachty.

♣ Back-up systém a UPS: telecom base, CATV-systém, počítač, server center, medicínskych nástrojov,vojenské vybavenie.

♣ Iné aplikácie: bezpečnosť a elektronika, mobilné POS, ťažba svetla/baterky/LED svetla/núdzové svetlo.Výhody

Pre naše ZELENÉ bývanie batérie, máme špeciálnu miestnosť pre BMS.

Naše BMS je nainštalovaný v prednej strane, ktorý je možné otvoriť pomocou skrutky.

Týmto spôsobom môžeme lepšie skontrolovať a vymeniť BMS, ak je to potrebné.

A nemáte na škodu celej batérie poľa, ktoré dávajú batérie druhý život .Balenie Výrobkov Certifikácia Naša Spoločnosť

SHENZHNE LITHPOWER Technology Co.,Ltd je skúsený a profesionálny batérie výrobca, poskytuje vertikálne dodávateľského reťazca od LiFePO4 jednotlivé bunky, battery pack pre Batériu moduly s uzavreté BMS, ako aj Nabíjačky ako úplne na kľúč riešenie napájania.Ostatné Produkty

1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu.Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov.Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie kvality Všetkých výrobkov predávaných v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.konenapredaj.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka balík informácie možno vysledovať späť.Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Druh Nástroj Ruka Časti

Súvisiace produkty